Obsługa prawna firm - Kraków

Obsługa prawna firm to usługa w ramach której oferujemy kompleksowe wsparcie prawne, dostarczane przez specjalistów z różnych dziedzin prawa. Eksperci zatrudnieni w naszej kancelarii, to osoby doświadczone w pracy zarówno z większymi jak i średnimi przedsiębiorstwami, ale przede wszystkim osoby z doskonałą wiedzą prawniczą.

Znajomość przepisów prawnych oraz praw i obowiązków przedsiębiorcy to kwestia niezwykle ważna w każdej firmie. Bez względu na rodzaj działalności, częste zmiany w PRAWIE mogą sprawiać trudności, a niedopilnowane – powodować poważne konsekwencje. 

Skorzystanie z porady kancelarii DKK to gwarancja bezpiecznego i legalnego prowadzenia biznesu. 

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailowąaby dowiedzieć się więcej na temat warunków współpracy z kancelarią. 

Obsługa prawna dla firm

Obsługa prawna dostosowywana jest zawsze do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Istotny wpływ na zakres świadczonych usług mają: charakter działalności, wielkość przedsiębiorstwa, ilość zatrudnionych pracowników oraz plany rozwoju. Coraz bardziej skomplikowane przepisy, częste zmiany i ryzyko popełnienia błędu powoduje, że więcej firm decyduje się na powierzenie kwestii prawnych w ręce doświadczonych radców prawnych.

Nawiązanie współpracy z kancelarią to nie tylko gwarancja w pełni zgodnego z prawem działania firmy. Przekazanie odpowiedzialności za czynności prawne zewnętrznej jednostce sprzyja rozwojowi przedsiębiorstwa w zakresie jego właściwej działalności. Jeżeli zdecydujesz się nawiązać z nami współpracę, pomożemy Ci nie tylko w przygotowaniu umów, ale także w uzyskaniu ich najkorzystniejszych możliwych warunków. Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek, fundacji, stowarzyszeń, firm, spółdzielni oraz spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych.

Zakres obsługi prawnej firm

Pod pojęciem obsługa prawna firmy kryje się szeroki zakres czynności prawnych jakie możemy wykonać dla Twojej firmy. Nasze usługi obejmują zarówno sprawy organizacyjno–prawne jak i gospodarcze. Rozpoczynając od doradztwa i objaśniania przepisów, poprzez opiniowanie umów i prowadzenie spraw pracowniczych, a kończąc nawet na windykacji wierzytelności. 

Obsługa prawna firmy obejmuje m.in.:

 • reprezentowanie klienta przez organami administracyjnymi i sądami,
 • pomoc prawną przy zakładaniu spółek,
 • rejestrację spółek ORAZ ZGŁASZANIE WYMAGANYCH ZMIAN we właściwych rejestrach (KRS),
 • udzielanie porad prawnych związanych z  działalnością gospodarczą DLA OBSZARU, W KTÓRYM DZIAŁA KLIENT,
 • przygotowywanie, opiniowanie, analizę  umów,
 • przygotowywanie opinii prawnych,
 • obsługę prawna związaną z obrotem nieruchomościami oraz wynajmem
 • informowanie o zmianach w przepisach prawa,
 • tworzenie opinii prawnych,
 • windykację wierzytelności.

Kancelaria Radcy Prawnego DDK świadczy także usługi w formie jednorazowych porad prawnych dla firm w Krakowie. Aby skorzystać z doraźnej porady lub zlecić przeprowadzenie czynności skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Stała obsługa prawna firm Kraków​

Kancelaria DKK w Krakowie pozostaje w stałym kontakcie z Klientami, dzięki czemu oferuje szybkie wsparcie w  sytuacjach kryzysowych. Stała współpraca pozwala na dobre zaznajomienie się z działalnością firmy oraz przewidywanie przyszłych problemów prawnych wynikających ze zmiany przepisów. Świadczenie usługi stałej obsługi prawnej zobowiązuje także do dokładnego śledzenia konkretnej branży oraz bezzwłoczne informowanie o wchodzących w życie kwestiach prawnych dotyczących przedsiębiorstwa.

Jeżeli poszukujesz Kancelarii w Krakowie, która w formie abonamentowej zajmie się stałą obsługą prawną Twojej firmy skorzystaj z usług doświadczonej i pewnej kancelarii – Skontaktuj się Kancelarią Radcy Prawnego DKK.

 

Jakie dokumenty są potrzebne do rozwodu?

Każda sprawa rozwodowa jest inna i uzależniona od wielu czynników. Każdy z nich może wpłynąć na czas trwania rozwodu. 
Rozwód bez orzekania o winie jest najczęściej orzekany rodzaj rozwodu.  Ten rodzaj sprawy wybiera większość osób, ze względu na oszczędność czasu, a przede wszystkim nerwów. Taki rodzaj sprawy orzekany jest najkrócej – rozwód można uzyskać nawet w 3-4 miesiące.

Sprawy z orzekaniem o winie trwają zdecydowanie dłużej. W tym drugim przypadku strony muszą przedstawić liczne dowody celem wykazania winy przeciwnika. Takie rozprawy ciągną się miesiącami, a nawet latami.

Obsługa prawna firm - cennik

Ceny obsługi prawnej świadczonej przez Kancelarię Radcy Prawnego DKK ustalane są indywidualnie z radcą prawnym. Oferujemy Państwu dwa rodzaje rozliczenia, w zależności od długości współpracy: 

 • Pomoc jednorazowa udzielana przez kancelarię w konkretnej sprawie, obejmująca porady prawne i pomoc w przeprowadzeniu czynności prawnych. Koszt jednorazowej pomocy ustalany jest w zależności od zakresu przeprowadzonych działań. 
 • Stała obsługa prawna firmy rozliczana na podstawie abonamentu, gwarantuje przedsiębiorstwu comiesięczne wykonanie z góry określonego zakresu prac. Wysokość abonamentu za obsługę prawną przedsiębiorstwa ustalana jest wspólnie z radcą prawnym, na podstawie potrzeb firmy. 

  Kwota wynagrodzenia odzwierciedla realny czas pracy i zaangażowanie jakiego wymagają przeprowadzone prace. Skontaktuj się z nami by uzyskać indywidualną wycenę obsługi prawnej Twojego przedsiębiorstwa.